List of 2020 Graduates

View by Degree Title

College of Engineering Technology Graduates

* cum laude    ** magna cum laude    *** summa cum laude    § Honors Program
DistinctionsNameDegreeCollege Live Stream
Shirley Acquah Telecommunications Engineering Technology MS May 16, 7‑8 p.m.
Jacob Adjekum Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Alexander Ahn Jr Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Olu-itunu Jeremiah Ajimati Electrical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Ishmael Akahoho Environmental Sustainability Health and Safety BS May 16, 7‑8 p.m.
Steven Kyle Akin Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Goitom Alay Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
 *** Owen Albanese Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Brandon Prince Alerte Monsivais Mechanical Engineering Technology BS (BS/MS group) May 16, 7‑8 p.m.
Brandon Prince Alerte Monsivais Manufacturing and Mechanical Systems Integration MS (BS/MS group) May 16, 7‑8 p.m.
Matthew William Allen Computer Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Victor Altamirano Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Scott M. Amedro Electrical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Amanda Amengual Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Victor E. Anderson Electrical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Ryan Matthew Appel Computer Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Brian Arthur Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Dilip Aryal Manufacturing and Mechanical Systems Integration MS May 16, 7‑8 p.m.
Carlos Mario Ascuasiati Guerrero Telecommunications Engineering Technology MS May 16, 7‑8 p.m.
Monicka Asokan Manufacturing and Mechanical Systems Integration MS May 16, 7‑8 p.m.
Pratik Attal Manufacturing and Mechanical Systems Integration MS May 16, 7‑8 p.m.
 ** Josiah Aaron Austin Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Jesse Bairan Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Lucas Matthew Barber Environmental, Health and Safety Management MS May 16, 7‑8 p.m.
Johann Joshua Barretto Telecommunications Engineering Technology MS May 16, 7‑8 p.m.
Chioma Wokoma Bekwelem Environmental, Health and Safety Management MS May 16, 7‑8 p.m.
Austin Trevor Benitez Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Joshua Andrew Bentivegna Electrical/Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Omkar Ashok Bhalekar Telecommunications Engineering Technology MS May 16, 7‑8 p.m.
Mayura Vijay Bhingarde Telecommunications Engineering Technology MS May 16, 7‑8 p.m.
Akshay Ashok Bhosle Telecommunications Engineering Technology MS May 16, 7‑8 p.m.
 *** Elizabeth Walker Biddlecome Applied Technical Leadership BS May 16, 7‑8 p.m.
 * Nathan Andrew Bierman Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
William Charous Bobesink Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Brian Vincent Bogan Manufacturing Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Dylan James Booth Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Steven Grant Branche Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Brandon Scott Brewer Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Austin Ryan Brino Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Joel Brito Jr Construction Management MS May 16, 7‑8 p.m.
Alexander Keith Britton Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Hakeem Shamari Buchanan Computer Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Xavien Isak Burgunder Electrical/Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Jonas Leander Cabaret-Mertel Computer Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
 ** Ryan Vincent Cacciotti Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
 *** Christopher Timothy Callejo Mechanical Engineering Technology BS (BS/MS group) May 16, 7‑8 p.m.
Christopher Timothy Callejo Manufacturing and Mechanical Systems Integration MS (BS/MS group) May 16, 7‑8 p.m.
Jose Francisco Cano Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Rosaria Elisabeth Aniceto Cardoso Amaral Construction Management MS May 16, 7‑8 p.m.
Devin N’Gozi Cargile Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Daniel Carpenter Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Matthew Edward Cashman Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
 *** Timothy Robert Cather Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
 * John F. Chambers Mechanical Engineering Technology BS (BS/MS group) May 16, 7‑8 p.m.
John F. Chambers Manufacturing and Mechanical Systems Integration MS (BS/MS group) May 16, 7‑8 p.m.
 * Bryan Chan Electrical/Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Jayant Chandwani Manufacturing and Mechanical Systems Integration MS May 16, 7‑8 p.m.
Krystal Elizabeth Chang Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Kelsey Elaine Charleson Packaging Science MS May 16, 7‑8 p.m.
 * John Dominic Chiappone Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Kevin Chong Electrical/Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
 *** Daniel Jon Christen Media Arts and Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
 * Lindsay Amanda Christensen Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
 *** Joel William Christopher Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Reilly Clark Packaging Science BS May 16, 7‑8 p.m.
Garcia Maurice Clarke Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Sarah Clayton Electrical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Alexis Ann Clemens Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Andrew Eugene Colautto Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Patrick Joseph Connelly II Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Deborah Conner Environmental, Health and Safety Management MS May 16, 7‑8 p.m.
Matthew James Cook Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Jacob Wallace Corrice Environmental Sustainability Health and Safety BS May 16, 7‑8 p.m.
 ***§ Caty Alexandra Cortez Computer Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Jeffrey Michael Crance Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Tyler A. Critelli Environmental Sustainability Health and Safety BS (BS/MS group) May 16, 7‑8 p.m.
Tyler A. Critelli Environmental, Health and Safety Management MS (BS/MS group) May 16, 7‑8 p.m.
Steven Cruz Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
 * Melvin Enmanuel Cruz Molina Electrical/Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
 * Nicole Marie Cuello Wajdowicz Manufacturing Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
 *** Nicole Louise Cullen Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Timothy D. Cummings Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Zachery Tyler Darling Electrical/Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
 * Ryan Ethan Daudelin Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Marcell Antonio Davis Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Marcos Miguel De Los Santos Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
 * Alana Alves de Moraes Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Patricia Anna Delph Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
James Morgan Denkenberger Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
 * Robert Joseph Denninger Packaging Science BS May 16, 7‑8 p.m.
 ** Isaac Berlow Deppen Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Jayen Ravindranath Desai Manufacturing and Mechanical Systems Integration MS May 16, 7‑8 p.m.
Neerav Pratap Dharra Telecommunications Engineering Technology MS May 16, 7‑8 p.m.
John James Donohue Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Jarrett Steven Duncovich Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Shantanu Dushyant Telecommunications Engineering Technology MS May 16, 7‑8 p.m.
 *** Jacob J. Eisenhauer Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
 * Daniel Elvin Computer Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Hannah Rose Emminger Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
 *** Christopher D. Entwistle Electrical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
 ** Nicholas Scott Ettinger Electrical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Raynier Enrique Fernandez Salomon Manufacturing and Mechanical Systems Integration MS May 16, 7‑8 p.m.
 ** Allison H. Fink Manufacturing Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
 * Dylan Fisher Packaging Science BS May 16, 7‑8 p.m.
 *** William Alan Fisher Jr Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Matthew James Fitzgerald Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
 *** John Fitzpatrick Packaging Science BS May 16, 7‑8 p.m.
Dennis Brian Fleming II Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
James J. Flynn Electrical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Arthur Fok Computer Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Alexander David Foley Environmental Sustainability Health and Safety BS May 16, 7‑8 p.m.
Adam Marion Foster Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
James Alexander Francesca Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Johnathan Bruce Francis Packaging Science BS May 16, 7‑8 p.m.
Gregory Vincent French Manufacturing Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
 ** Victoria Antonov Ganev Computer Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Spencer George Gasiorowski Manufacturing Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Matthew Girgenti Environmental Sustainability Health and Safety BS May 16, 7‑8 p.m.
Sherman Alexander Gittens Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Derek Gonzalez Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Aditya Gopinath Computer Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
 *** Matthew David Gordner Applied Technical Leadership BS May 16, 7‑8 p.m.
Adam Christopher Gordon Computer Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Trevor Michael Green Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
 *** Madison L. Griebel Packaging Science BS May 16, 7‑8 p.m.
Erik P. Gross Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
John Anthony Grugnale Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Chuen-Yann Guo Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Asif Habib Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
James Wooster Hahn Mechanical Engineering Technology BS (BS/MS group) May 16, 7‑8 p.m.
James Wooster Hahn Manufacturing and Mechanical Systems Integration MS (BS/MS group) May 16, 7‑8 p.m.
 *** Darren Renaldo Hall Electrical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Paige F. Harrington Environmental, Health and Safety Management MS May 16, 7‑8 p.m.
 * Samuel David Harris Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Jacob Matthew Hartwell Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Elizabeth Ann Harvey Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Nicholas C. Headen Electrical/Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Evan Hoerner Packaging Science BS May 16, 7‑8 p.m.
Michael Peter Hokanson Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Norbert A. Holowat Jr Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
 ** William Hoo Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Samuel P. Howard Electrical/Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Michael Alexander Hung Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
 ** Corey Allen Hurley Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
SunMyung In Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
 * Anthony John Interrante Jr Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Rino Tom Jacob Packaging Science MS May 16, 7‑8 p.m.
Eric Wayne Jones Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Lucas Jooji Electrical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Anant Joshi Manufacturing and Mechanical Systems Integration MS May 16, 7‑8 p.m.
 * Jomkit Jujaroen Electrical/Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Akshay Uday Kale Telecommunications Engineering Technology MS May 16, 7‑8 p.m.
Sri Sarath Kallakuri Telecommunications Engineering Technology MS May 16, 7‑8 p.m.
Daniel Kamen Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Akash Suryakant Karale Packaging Science MS May 16, 7‑8 p.m.
Alexander Franklin Kean Packaging Science BS May 16, 7‑8 p.m.
Daniel Anthony Keebler Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Shannon Kelly Environmental Sustainability Health and Safety BS May 16, 7‑8 p.m.
Tucker Kelly Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Thomas John Keyes Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Pawan Padmakar Khake Print Media MS May 16, 7‑8 p.m.
Abhishek Khatiwada Manufacturing and Mechanical Systems Integration MS May 16, 7‑8 p.m.
Rishi Khera Telecommunications Engineering Technology MS May 16, 7‑8 p.m.
 ** Dempsey Blair King Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Timothy Lawrence King Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Bennie Gordon Kinney Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
 ** Julia Elizabeth Klimek Mechanical Engineering Technology BS (BS/MS group) May 16, 7‑8 p.m.
Julia Elizabeth Klimek Manufacturing and Mechanical Systems Integration MS (BS/MS group) May 16, 7‑8 p.m.
Liam Herr Kobal Packaging Science BS May 16, 7‑8 p.m.
David Hamilton Koffi Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Brandon Kolano Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
 *** Natalie Marie Kostraba Packaging Science BS May 16, 7‑8 p.m.
Gregory Rudolf Koszkul Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Chaitanya Vidyadhar Kulkarni Manufacturing and Mechanical Systems Integration MS May 16, 7‑8 p.m.
Vijyeta Vijaykumar Kurup Packaging Science MS May 16, 7‑8 p.m.
 * Kevin Lam Electrical/Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Jeny Lama Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Craig Eric Lawton Environmental Sustainability Health and Safety BS May 16, 7‑8 p.m.
Andre Alexander Lebron Computer Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Chun Lee Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Jacky Lee Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Kaho Liang Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Daniel Lim Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
 ** Jordan A. Lindaman Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Stephen Andrew Jovan Lindo Computer Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
 *§ Andrew Glenn Lindskoog Electrical/Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Heidy Enid Lizardo Packaging Science MS May 16, 7‑8 p.m.
 **§ Olivia Marie Lopatofsky Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Daisy Lopez Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Edward Steven Lopez Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Marcela Jeannette Lopez Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Rebecca Lynne Lopez Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Alexander Lops Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Rosalyn M. Louk Environmental, Health and Safety Management MS May 16, 7‑8 p.m.
 * Andriy Lozhko Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Adam Lu Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Rachel Clare Maass Environmental Sustainability Health and Safety BS May 16, 7‑8 p.m.
 * Michael Joseph Macri Packaging Science BS May 16, 7‑8 p.m.
Wesley James Madden Computer Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Brittney Lynn Magliocco Electrical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
 * Joseph Anton Maira Packaging Science BS May 16, 7‑8 p.m.
Matthew James Makowski Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Shantanu Anand Mangalvedhekar Telecommunications Engineering Technology MS May 16, 7‑8 p.m.
Ruta Mangle Telecommunications Engineering Technology MS May 16, 7‑8 p.m.
Maximillian Marchioli Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
 ** Franklin Marconi Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
David Zachary Marks Manufacturing and Mechanical Systems Integration MS (BS/MS group) May 16, 7‑8 p.m.
 * David Zachary Marks Mechanical Engineering Technology BS (BS/MS group) May 16, 7‑8 p.m.
Gina Marie Marshall Environmental Sustainability Health and Safety BS May 16, 7‑8 p.m.
Joelle Christina Marston Environmental, Health and Safety Management MS (BS/MS group) May 16, 7‑8 p.m.
 *** Joelle Christina Marston Environmental Sustainability Health and Safety BS (BS/MS group) May 16, 7‑8 p.m.
Sean Martin Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
 *** Megan Elizabeth Mazurkiewicz Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Cullen Ryan McDonald Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
 ** Ty-Jean McGee-Goodbee Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
 ***§ Ryan John McMullan Environmental Sustainability Health and Safety BS (BS/MS group) May 16, 7‑8 p.m.
Ryan John McMullan Environmental, Health and Safety Management MS (BS/MS group) May 16, 7‑8 p.m.
Andrew Medrano Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Jesse David Menkins Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Francesco Antonio Meschino Computer Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Salvatore A. Meschino Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Joshua C. Meyers Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Aakash Dinesh Mohandas Telecommunications Engineering Technology MS May 16, 7‑8 p.m.
 ** Gabriel Antonino Mondo Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
 ** Ian MacDonald Moran Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
 * Jodi-Ann Alecia Morgan Computer Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Veronica Marie Morphy Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
David Muhirwa Electrical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Nicholas P. Mulrain Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Cole Christopher Murphy Electrical/Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Timothy Andrew Mykietyn Electrical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Romit Kumar Nag Manufacturing and Mechanical Systems Integration MS May 16, 7‑8 p.m.
Naman Nanda Computer Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Haritha Naushad Ahamed Telecommunications Engineering Technology MS May 16, 7‑8 p.m.
Carlos Alfredo Navarro Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Justin Neves Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Dean Nguyen Computer Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
 * Trieu Nguyen Packaging Science BS May 16, 7‑8 p.m.
 *** Alexander Nieschlag Media Arts and Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Lucillia Matia Nkinsi Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Caleb David Novko Environmental Sustainability Health and Safety BS May 16, 7‑8 p.m.
 * Zachary Ogden Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Zachary David Orcutt Packaging Science BS May 16, 7‑8 p.m.
 *** Cole J. Overhoff Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Reginald Owusu Electrical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Anthony Joseph Padula Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Sanket Kirtikumar Pahade Manufacturing and Mechanical Systems Integration MS May 16, 7‑8 p.m.
Ananth Rajaram Pai Telecommunications Engineering Technology MS May 16, 7‑8 p.m.
 * Brandon Paul Panebianco Electrical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Chelsea Parkes Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Ameya Sumant Parkhi Environmental, Health and Safety Management MS May 16, 7‑8 p.m.
Gaurang Babu Patel Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Samrat Pravin Patel Telecommunications Engineering Technology MS May 16, 7‑8 p.m.
Natasha Dhruvkumar Patil Packaging Science MS May 16, 7‑8 p.m.
Raj Sudesh Patil Telecommunications Engineering Technology MS May 16, 7‑8 p.m.
 ** Sven Austin Patterson Electrical/Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Eli Peirce Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Sebastian Peña Computer Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Peter Le Pham Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Jeffrey Dylan Phelps Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Jacob Pincus Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Harold Pineda Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Carter D. Pisarski Sr Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Nathan Porter Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
 * Bradley Richard Pozzi Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Zachary J. Price Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Raymond Quach Computer Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
 ** Kacey Ruth Ramsey Packaging Science BS May 16, 7‑8 p.m.
Daniel Alexander Rau Environmental, Health and Safety Management MS May 16, 7‑8 p.m.
Udaya Castro Ravi Telecommunications Engineering Technology MS May 16, 7‑8 p.m.
Justin Tyler Ray Environmental, Health and Safety Management MS May 16, 7‑8 p.m.
Patrick James Reale Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Daniel Remington Packaging Science BS May 16, 7‑8 p.m.
Tanvir S. Reza Telecommunications Engineering Technology MS May 16, 7‑8 p.m.
Ryan David Riehle Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Finn Augustus Tomasulo Robb Packaging Science BS May 16, 7‑8 p.m.
Shawn Brian Robbins Environmental, Health and Safety Management MS May 16, 7‑8 p.m.
 *** Joseph Mario Rondinelli Computer Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Anthony Jay Ronghi Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Annie Jean Rothman Environmental, Health and Safety Management MS May 16, 7‑8 p.m.
 * Zachary Richard Rowe Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Alexander M. Rozanov Electrical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
 ** William Anthony Rudan Mechanical Engineering Technology BS (BS/MS group) May 16, 7‑8 p.m.
William Anthony Rudan Manufacturing and Mechanical Systems Integration MS (BS/MS group) May 16, 7‑8 p.m.
Molly Ruffalo Packaging Science BS May 16, 7‑8 p.m.
 * Alexander John Rushton Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Jeffrey William Ryan Computer Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Riley Gies Rynone Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Kyle Gregory Saba Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
 * Shreen Sachdev Packaging Science BS May 16, 7‑8 p.m.
Pranavguhan Sadasivam Manufacturing and Mechanical Systems Integration MS May 16, 7‑8 p.m.
Abhishek Eknath Sakpal Telecommunications Engineering Technology MS May 16, 7‑8 p.m.
Michael Salvatori Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Seni Samuel Packaging Science MS May 16, 7‑8 p.m.
Frank Sankey Jr. Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Nicole Elizabeth SantaMaria Electrical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
 *** Rafif Imaduddin Santoso Packaging Science BS May 16, 7‑8 p.m.
 * DJ Scarpellino Electrical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
 ** Kory Michael Schimmelpfennig Mechanical Engineering Technology BS (BS/MS group) May 16, 7‑8 p.m.
Kory Michael Schimmelpfennig Manufacturing and Mechanical Systems Integration MS (BS/MS group) May 16, 7‑8 p.m.
Devin J. Schneider Media Arts and Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Mickyla Schnupp Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
 * Alexis Morgan Schoenefeld Mechanical Engineering Technology BS (BS/MS group) May 16, 7‑8 p.m.
Alexis Morgan Schoenefeld Manufacturing and Mechanical Systems Integration MS (BS/MS group) May 16, 7‑8 p.m.
Lance Alexander Schopf Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Kyle Guarin Seegler Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Harshil Nikhilkumar Shah Telecommunications Engineering Technology MS May 16, 7‑8 p.m.
 * Mohammed Nayem Shaisob Computer Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Ziheng Shangguan Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Benjamin Tyler Shephard Electrical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Ajinkya Shinde Manufacturing and Mechanical Systems Integration MS May 16, 7‑8 p.m.
Christopher Scott Shyne Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
 *** Shane William Sidlauskas Media Arts and Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
 ** Charles Paul Sidle Media Arts and Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Alexander Jewett Silver Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Piero Nicolas Silverio Computer Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Michelle Rose Singer Electrical/Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Jaibir Singh Manufacturing and Mechanical Systems Integration MS May 16, 7‑8 p.m.
Yashpreet Singh Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Jaric Douglas Sloan Computer Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
 ***§ Brady James Smith Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
 * Nicklas Vincent Smith Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
 ** Shannon Dorothy Snyder Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Jonathan Scott Sobel Environmental, Health and Safety Management MS May 16, 7‑8 p.m.
 ** Talia Marie Spinelli Environmental Sustainability Health and Safety BS May 16, 7‑8 p.m.
Paul Joseph St.Pierre Electrical/Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Steven James Stanton Electrical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Jordan Nash Steiner Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Spencer Louis Suhr Packaging Science BS May 16, 7‑8 p.m.
William Jeffrey Sullivan Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Balaji Sundramoorthy Packaging Science MS May 16, 7‑8 p.m.
Raviteja Sunkavalli Telecommunications Engineering Technology MS May 16, 7‑8 p.m.
Rohit Ravindra Surve Telecommunications Engineering Technology MS May 16, 7‑8 p.m.
Poorveen Chetankumar Tailor Telecommunications Engineering Technology MS May 16, 7‑8 p.m.
David Gilbert Tassoni Computer Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
 * Devin A. Taylor Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
 ** Ethan Davis Taylor Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Angelo Emil Tejeda Karilen Manufacturing and Mechanical Systems Integration MS May 16, 7‑8 p.m.
 * Lucas Anthony Terrana Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Jinit Ashit Thakkar Telecommunications Engineering Technology MS May 16, 7‑8 p.m.
Sameer Rajendra Thalpati Packaging Science MS May 16, 7‑8 p.m.
W. Allen Thibodeau III Packaging Science BS May 16, 7‑8 p.m.
Christopher Austin Thomas-Dukes Computer Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
James Roussel Thorington Electrical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Thomas John Tolbert Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Shrikant Nagbhushanam Tora Packaging Science MS May 16, 7‑8 p.m.
Levi Toweh Manufacturing and Mechanical Systems Integration MS May 16, 7‑8 p.m.
Amy Cao Tran Electrical/Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
 * Charles Troncone Packaging Science BS May 16, 7‑8 p.m.
 ** Stavros Tsoulis Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
 * Jonathan Paul Tuber Packaging Science BS May 16, 7‑8 p.m.
John Abraham Unterhalter Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Rocco Mark Urgo Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Rohankumar Umeshbhai Vashi Telecommunications Engineering Technology MS May 16, 7‑8 p.m.
 ***§ Jessica Lauren Visco Media Arts and Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Sabarish Vishwanathan Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Dennis Walker Jr Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Shivraj Manjusha Wankhede Manufacturing and Mechanical Systems Integration MS May 16, 7‑8 p.m.
 * Daniel Robert Warren Mechanical Engineering Technology BS (BS/MS group) May 16, 7‑8 p.m.
Daniel Robert Warren Manufacturing and Mechanical Systems Integration MS (BS/MS group) May 16, 7‑8 p.m.
Jacob Thomas Waters Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Matthew Watkins Electrical/Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Chelsea Jade Wayman Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Trevor Wells Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
 ** Jessica Eleanor Wheeler Packaging Science BS May 16, 7‑8 p.m.
 *** Michael Whitmore Packaging Science BS May 16, 7‑8 p.m.
Guan Anthony Williams Jr Electrical/Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Olivia Lauren Williams Packaging Science BS May 16, 7‑8 p.m.
 * Peter John Williams Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
 ** Luke Willson Manufacturing Engineering Technology BS (BS/MS group) May 16, 7‑8 p.m.
Luke Willson Manufacturing and Mechanical Systems Integration MS (BS/MS group) May 16, 7‑8 p.m.
Travis Wiltse Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
 *§ Bennett Wong Mechanical Engineering Technology BS (BS/MS group) May 16, 7‑8 p.m.
Bennett Wong Manufacturing and Mechanical Systems Integration MS (BS/MS group) May 16, 7‑8 p.m.
Hayden Thomas Woods Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Danielle Josephine Worthington Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Justin Wu Computer Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Kevin Wu Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Kaitlyn Joann Wzontek Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Katie Xue Civil Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Ethan Yaro Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Yash Raman Yavgal Telecommunications Engineering Technology MS May 16, 7‑8 p.m.
 ** Brian Kit Yu Mechanical Engineering Technology BS (BS/MS group) May 16, 7‑8 p.m.
Brian Kit Yu Manufacturing and Mechanical Systems Integration MS (BS/MS group) May 16, 7‑8 p.m.
 * Cody Robert Zajaczkowski Packaging Science BS May 16, 7‑8 p.m.
Brian Zarzuela Computer Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.
Bingzhi Zeng Packaging Science MS May 16, 7‑8 p.m.
Jingting Zhang Packaging Science MS May 16, 7‑8 p.m.
Evan C. Zych Jr Mechanical Engineering Technology BS May 16, 7‑8 p.m.