List of 2020 Graduates

View by Degree Title

College of Health Science and Technology Graduates

* cum laude    ** magna cum laude    *** summa cum laude    § Honors Program
DistinctionsNameDegreeCollege Live Stream
 *** Fikirte Tigistu Adella Physician Assistant BS (BS/MS group) May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Fikirte Tigistu Adella Physician Assistant MS (BS/MS group) May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Savannah Suleiman Mohammed Al Mageni Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 * Kyle Andrews Physician Assistant BS (BS/MS group) May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Kyle Andrews Physician Assistant MS (BS/MS group) May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Jessica Abena Asante Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 *** Karleen Alison Aserian Diagnostic Medical Sonography (Ultrasound) BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 *** Duha Jabbar Badri Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 ** Taylor Baker Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 ***§ Anita Karai Balaji Physician Assistant BS (BS/MS group) May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Anita Karai Balaji Physician Assistant MS (BS/MS group) May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 * Mikayla Lee Banack Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 ** Julia Loren Bartsch Physician Assistant BS (BS/MS group) May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Julia Loren Bartsch Physician Assistant MS (BS/MS group) May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 ** Morgan Leah Bauer Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Daihlia Jada Beckford Manhertz Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Shannon Maisie Beech Echocardiography Cert. May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 ** Nicholas D. Biermann Physician Assistant BS (BS/MS group) May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Nicholas D. Biermann Physician Assistant MS (BS/MS group) May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 **§ Diksha Biswa Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 ** Ana Marie Blackburn Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 ** Lindsey Marie Blomquist Diagnostic Medical Sonography (Ultrasound) BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 ** David Boguta Physician Assistant BS (BS/MS group) May 16, 9:30‑10:30 a.m.
David Boguta Physician Assistant MS (BS/MS group) May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 ** Sadie Ann Borden Physician Assistant BS (BS/MS group) May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Sadie Ann Borden Physician Assistant MS (BS/MS group) May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Bridget Ann Bowman Physician Assistant MS (BS/MS group) May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 *§ Bridget Ann Bowman Physician Assistant BS (BS/MS group) May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Amanda Nicole Bradley Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Renae Nicole Bronakoski Echocardiography Cert. May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Jessica M. Burkard Echocardiography Cert. May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 ** Symeon Bushunow Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
McKenzie Michael Byrne Exercise Science BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 * Zeynep Caglayan Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Bryon Charles Campbell Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Kristoffer Cantwell Health Care Finance Adv.Cert. May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Joseph Anthony Capuano Exercise Science BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 * Maia Antonia Caruso Diagnostic Medical Sonography (Ultrasound) BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 *** Lydia Josephine Champagne Dietetics and Nutrition BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 ***§ Regina Chartier Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 ** Shi Shum Cheng Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 ** Joanna Chiu Dietetics and Nutrition BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Aaron Christopher Chou Exercise Science BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Kenly Ciampaglione Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 ** Austin H. Clift Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
James Coons Health Systems Management MS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 * Rachel Judith Costain Physician Assistant BS (BS/MS group) May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Rachel Judith Costain Physician Assistant MS (BS/MS group) May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 * Tara Leanne Coughlin Diagnostic Medical Sonography (Ultrasound) BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 ** Brenna Kelly Courtney Diagnostic Medical Sonography (Ultrasound) BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Alexis Cox Diagnostic Medical Sonography (Ultrasound) BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 ** Vincent Michael Darmohray Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Katlyn Diane Delaney Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 *** Madalyn Mae Dillabough Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 * Mikaella Irene Docteur Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Andrew Michael Doland Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 ** Jonathan Dominguez Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 * Brooke Duncan Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 *** Lisa Ashley Dwello Physician Assistant BS (BS/MS group) May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Lisa Ashley Dwello Physician Assistant MS (BS/MS group) May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 ** Madison Ehring Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 *** Amany Elsayed Elsayed Elsharkawy Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Donika Sabri Emerllahu Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 **§ Sarah Ruth Evans Physician Assistant BS (BS/MS group) May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Sarah Ruth Evans Physician Assistant MS (BS/MS group) May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Irina Fedorishina Nutritional Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 **§ Krista Nicole Feind Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Sarah Michayla Folster Diagnostic Medical Sonography (Ultrasound) BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 * Gregory Thomas Fox Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 ** Sarah Elizabeth Frame Diagnostic Medical Sonography (Ultrasound) BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 * Allayna Mae Frank Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 **§ Gabrielle Nicole Frumusa Physician Assistant BS (BS/MS group) May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Gabrielle Nicole Frumusa Physician Assistant MS (BS/MS group) May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Mackenzie Joan Frye Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 ** Janice Fung Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 ** Katherin Robin Funiciello Physician Assistant BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 *** Gianna May Galluzzo Physician Assistant BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 *** Olivia Drew Garror Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Justin Jarrod Gates Diagnostic Medical Sonography (Ultrasound) BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 ** Madeline Grace Gibbs Dietetics and Nutrition BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Shelby Lynn Gilbert Echocardiography Cert. May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 ***§ Ashley Marie Gleason Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 *** Tabitha Marion Jane Golda Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 * Sohani M. Gopal Diagnostic Medical Sonography (Ultrasound) BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 *** Mallory Ann Green Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 * Autumn Olivia Grimins Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Erin Elisabeth Guinan Diagnostic Medical Sonography (Ultrasound) BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Joo Seok Han Sr Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Lauren Andre'a Harcum Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 * Rachel M. Hatalla Diagnostic Medical Sonography (Ultrasound) BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 ** Megan Elizabeth Hawkes Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Wenrong He Medical Illustration MFA May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Patti J. Hensel Health Systems Management MS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 *** Sarah E. Herrick Dietetics and Nutrition BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 *** Jenna Marie Hickey Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Caraline Lindsey Higgins Echocardiography Cert. May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 * Isabelle Rose Hintz Physician Assistant BS (BS/MS group) May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Isabelle Rose Hintz Physician Assistant MS (BS/MS group) May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 **§ LauraAnne Hirschler Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 *** Anh Hoang Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Brittani Niccole Hook Echocardiography Cert. May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Jesse Lee Howard Jr Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Olivia Rose Hoyt Diagnostic Medical Sonography (Ultrasound) BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Matthew Brian Hulbert Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Eyad Hatem Hussain Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 ** Brandy E. Ireland Dietetics and Nutrition BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 ** Emily Anne Jacobs Physician Assistant BS (BS/MS group) May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Emily Anne Jacobs Physician Assistant MS (BS/MS group) May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 * Haley R. Jerge Diagnostic Medical Sonography (Ultrasound) BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 ** Anne Marie Jewell Diagnostic Medical Sonography (Ultrasound) BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Kristen Meagan Johnson Medical Illustration MFA May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Sarah Elizabeth Joseph Diagnostic Medical Sonography (Ultrasound) BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Sara Lynne Keller Physician Assistant MS (BS/MS group) May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 **§ Sara Lynne Keller Physician Assistant BS (BS/MS group) May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Ashlyn Daryl Kelley Medical Illustration MFA May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 * Jenna Marie Kenney Physician Assistant BS (BS/MS group) May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Jenna Marie Kenney Physician Assistant MS (BS/MS group) May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Elena Kinard Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Houston Kinch Physician Assistant MS (BS/MS group) May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 ** Houston Kinch Physician Assistant BS (BS/MS group) May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 * Garrett Stuart Kirk Exercise Science BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Nicolette A. Kulakowski Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Breanna Mary Laber Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Lauren Landers Echocardiography Cert. May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 * Rodger Joseph Lantz Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 ** Sarah Le Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 **§ Ellie Marie Lefkovich Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Gialeigh Liou Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 *** Samantha R. Lipsky Physician Assistant BS (BS/MS group) May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Samantha R. Lipsky Physician Assistant MS (BS/MS group) May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 ** Angelo J. LoBrutto Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Julia Soleil Lunavictoria Medical Illustration MFA May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Tiana Leigh Mack Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 ** Paulina Maria Mager Physician Assistant BS (BS/MS group) May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Paulina Maria Mager Physician Assistant MS (BS/MS group) May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 * Morgan Rose Makowski Physician Assistant BS (BS/MS group) May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Morgan Rose Makowski Physician Assistant MS (BS/MS group) May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 * Aeris Ryan Maradeo Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 * Carlee J. Marsh Diagnostic Medical Sonography (Ultrasound) BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Trisha Ann Martinez Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 * Lauren Matla Physician Assistant BS (BS/MS group) May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Lauren Matla Physician Assistant MS (BS/MS group) May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Victoria Zhenthwei Maung Medical Illustration MFA May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 *§ Carolyn Judy Mcgowan Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 *** Mariah Kate McIntyre Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Abigail M. Melake Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Sariana Méndez Rodríguez Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 ** Sarah Katelynn Messner Diagnostic Medical Sonography (Ultrasound) BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 ***§ Jessica Lee Metelski Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 ** Abigail Victoria Miller Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Megan Elizabeth Moore Medical Illustration MFA May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 ** Shadiah Klein Morrison Diagnostic Medical Sonography (Ultrasound) BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Michaela Miles Murphy Physician Assistant MS (BS/MS group) May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 * Michaela Miles Murphy Physician Assistant BS (BS/MS group) May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Anne Therese Javillo Namocatcat Medical Illustration MFA May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 *** Micaela Chanel Nelson Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Emilyn Nguyen Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Kate Louise Nicholson Health Systems Management MS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 ** Susanna Ruth Nitchman Diagnostic Medical Sonography (Ultrasound) BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 ** Christina Elissa Odai Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 *** Jenna Nan Pease Physician Assistant BS (BS/MS group) May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Jenna Nan Pease Physician Assistant MS (BS/MS group) May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Jenny Phillips Medical Illustration MFA May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 *** Katherine Leigh Porzi Diagnostic Medical Sonography (Ultrasound) BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 *** Christina M. Potter Physician Assistant BS (BS/MS group) May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Christina M. Potter Physician Assistant MS (BS/MS group) May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Austin D. Prince Physician Assistant BS (BS/MS group) May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Austin D. Prince Physician Assistant MS (BS/MS group) May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Kelly Ann Probst Physician Assistant MS (BS/MS group) May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 * Kelly Ann Probst Physician Assistant BS (BS/MS group) May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Renee Rader Diagnostic Medical Sonography (Ultrasound) BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Taylor Alexandra Riola Echocardiography Cert. May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Noah Edward Ritzel Physician Assistant MS (BS/MS group) May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 *** Noah Edward Ritzel Physician Assistant BS (BS/MS group) May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 ** Erika Robertson Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Dana Fei Rost Medical Illustration MFA May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Lauren Mary Russi Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 *** Ella Maureen Sandler Diagnostic Medical Sonography (Ultrasound) BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 *** Mark-Vincent Sansone Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 *** Tyler John Sceviour Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 ** Cassandra Paige Schwach Physician Assistant BS (BS/MS group) May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Cassandra Paige Schwach Physician Assistant MS (BS/MS group) May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 *** Laurelle Scorza Diagnostic Medical Sonography (Ultrasound) BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Brittany Shaw Diagnostic Medical Sonography (Ultrasound) BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 ** Asma S. Sheikh Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Qianhui Shi Medical Illustration MFA May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Elizabeth Siciliano Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Avneet Sidhu Health Systems Management MS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 **§ Maria Teresa Simonetti Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 ***§ Rebekah Pearl Snitkoff Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 ***§ Abigail Jane Snow Diagnostic Medical Sonography (Ultrasound) BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Sarah Rose Soergel Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Yagmur Gulten Sonmez Diagnostic Medical Sonography (Ultrasound) BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 ** Jasmine S. Southivongnorath Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 *** James Peter Spillane Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 *** Megan Mary Stone Physician Assistant BS (BS/MS group) May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Megan Mary Stone Physician Assistant MS (BS/MS group) May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 *** Aidan Mills Sullivan Physician Assistant BS (BS/MS group) May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Aidan Mills Sullivan Physician Assistant MS (BS/MS group) May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 ** Marthalyn Kellogg Sweet Physician Assistant BS (BS/MS group) May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Marthalyn Kellogg Sweet Physician Assistant MS (BS/MS group) May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Autumn Brooke Taylor Nutritional Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Weinishet Tedla-Boyd Health Systems Management MS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Allan Perry Thomas Health Systems Management MS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Garrett Tidey Medical Illustration MFA May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 **§ Victoria Rose Utz Physician Assistant BS (BS/MS group) May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Victoria Rose Utz Physician Assistant MS (BS/MS group) May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 * Nicholas C. Valenti Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Jenna Catherine Valleriano Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 *** Nicole Paige VanBrocklin Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Sah Poe Wah Echocardiography Cert. May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Rachel Lynn Walker Medical Illustration MFA May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 ** Zachary Challenger Ward Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 *** Maeve Elizabeth Wells Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Kaylin Renee Wheatley Echocardiography Cert. May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 ** Katilynn Victoria White Physician Assistant BS (BS/MS group) May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Katilynn Victoria White Physician Assistant MS (BS/MS group) May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Ralph Williams Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 * Madeline Wilson Diagnostic Medical Sonography (Ultrasound) BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Rebecca Paige Wood Echocardiography Cert. May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 *** Julia Wuest Physician Assistant BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Sami Hatim Yousef Health Systems Management MS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Rozana Sandhan Zaman Echocardiography Cert. May 16, 9:30‑10:30 a.m.
 ***§ Wasim Zatar Biomedical Sciences BS May 16, 9:30‑10:30 a.m.
Natalie Zayas Health Systems Management MS May 16, 9:30‑10:30 a.m.