List of 2021 Graduates

View by Degree Title

College of Engineering Technology Graduates

* cum laude    ** magna cum laude    *** summa cum laude    § Honors Program
DistinctionsNameDegreeCollege Live Stream
Naa Afriyie Electrical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Maxwell Agin Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Johanna Marina Lousia Marie Ahumada Packaging Science BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Hasnain Akhtar Computer Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Abdul Aziz Mohammed Abdul Rahman Al Farsi Environmental Sustainability Health and Safety BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Canyon Aspy Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Gavino Aviles Santiago Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Wajahat Ali Awan Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 * John Bae Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Bryce Corbin Baes Manufacturing and Mechanical Systems Integration MS May 14, 12:30‑2 p.m.
Kayla Marie Baker Civil Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Jack Austin Balek Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Apeksha Bamniya Telecommunications Engineering Technology MS May 14, 12:30‑2 p.m.
Emily Anna Barclay Packaging Science BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Patrick Sullivan Barry Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
John Lee Beauregard Media Arts and Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 *** Noah Jacob Bedard Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Michael Begg Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Jaime M. Bernstein Packaging Science BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 *** Steve Frank Berntson Electrical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Chandana Bhatt Telecommunications Engineering Technology MS May 14, 12:30‑2 p.m.
Jacob Taylor-thomas Boni Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 * Luc Phillip Booz Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 ** Andrew Bortel Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Ephraim Lee Bostic Packaging Science BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Michael Scott Bourdon Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Adrian Adam Braun Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 * Jacob Brennessel Civil Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Bradley Daniel Brewster Robotics and Manufacturing Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 *** James David Borg Brimlow Packaging Science BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Ethan Broshar Manufacturing Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Nicholas James Brown Computer Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Maurice Kimoni Bryan Media Arts and Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 **§ Joseph T. Buckley Electrical/Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 ** Nicholas Burke Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Johnathan Alan Burris Civil Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Abel T. Bushey Sr Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 * Christopher Arthur Butler Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Alexandra Ruth Carpenter Civil Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 ** Jack Alan Carsky Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 *** Aaric L. Celeste Civil Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Ryan Isaac Chace Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Vijayandran Chandrasekar Packaging Science MS May 14, 12:30‑2 p.m.
 *** Mason Conner Chase Civil Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 * David Junil Choi Electrical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Awel Quays Choubade Telecommunications Engineering Technology MS May 14, 12:30‑2 p.m.
 ** Kenneth Chung Civil Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 ** Matthew Alexander Cicco Civil Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Briana Marie Clark Civil Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 * Douglas Malcolm Cochran Civil Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Patrick Paone Collins Packaging Science BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Trevor Andrew Cornish Environmental, Health and Safety Management MS May 14, 12:30‑2 p.m.
Rebecca Judith-Anne Coronel Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Jacqueline Corson Electrical/Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Michael Lee Coy Electrical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Amod Anil Dalvi Telecommunications Engineering Technology MS May 14, 12:30‑2 p.m.
Kamille Davis Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 * Issa Sakima de las Casas Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Benjamin M. Decker Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Krystian Alexander Derhak Computer Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Ryan DeRollo Civil Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Joseph DiCaro Computer Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 * Rebecca Laura DiPaola Media Arts and Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Tyler Jeffrey Domanski Manufacturing and Mechanical Systems Integration MS (BS/MS group) May 14, 12:30‑2 p.m.
Tyler Jeffrey Domanski Electrical/Mechanical Engineering Technology BS (BS/MS group) May 14, 12:30‑2 p.m.
Allison Elizabeth Dombrosky Packaging Science BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Christopher Vancini Dotto Computer Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Ryan Patrick Driscoll Electrical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Rory Aidan Drislane May 14, 12:30‑2 p.m.
 ** Benjamin Drogue Media Arts and Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Vaughn Otto Drozd Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 * Trevon Ellis Drummond Electrical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
John Edward Dugan IV Electrical/Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 *** Alden Robert Dupuis Civil Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Thomas Francis Eberhardt Electrical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 ** Adam John Edinger Packaging Science BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Donald Henry Eldridge III Packaging Science BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 ** Nicole Eng Packaging Science BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Tyler Evans Packaging Science BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 *** Alanna Patricia Fallone Packaging Science BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 ** Joseph Charles Falta Civil Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 *** Joseph John Farnsworth Electrical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Ethan Feinhaus Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Siyuan Feng Packaging Science MS May 14, 12:30‑2 p.m.
Xinzhi Feng Environmental, Health and Safety Management MS May 14, 12:30‑2 p.m.
 * Ashlee Fenstermaker Computer Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Brandon A. Figliola Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Kaleb J. Fisher Civil Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 * Santa Beatriz Flores Alvarez Civil Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Harrison Edward Forte Environmental, Health and Safety Management MS May 14, 12:30‑2 p.m.
Advait Sanjay Gaitonde Packaging Science MS May 14, 12:30‑2 p.m.
 * Connor Frederick Galarneau Electrical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Sukanya Ganapuram Packaging Science MS May 14, 12:30‑2 p.m.
Matthew Curtis Ganley Civil Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 * Mingyang Gao Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Megha Shyam Garlapati Telecommunications Engineering Technology MS May 14, 12:30‑2 p.m.
Shrey Gera Packaging Science MS May 14, 12:30‑2 p.m.
Daniel James Gizzi Civil Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 * August Max Gloskey Packaging Science BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Diego Esau Gomez Merlos Electrical/Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Cassidy Allegra Goodwin Environmental, Health and Safety Management MS May 14, 12:30‑2 p.m.
Erick Alejandro Gordillo Electrical/Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 * Gabriella Rose Grammatica Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Shantel Carmen Green Computer Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 * Lane Anthony Guanciale Electrical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 ** Derek Robert Guertin Mechanical Engineering Technology BS (BS/MS group) May 14, 12:30‑2 p.m.
Derek Robert Guertin Manufacturing and Mechanical Systems Integration MS (BS/MS group) May 14, 12:30‑2 p.m.
Ramon Antonio Guillen Telecommunications Engineering Technology MS May 14, 12:30‑2 p.m.
Sanket Kiran Gundawar Manufacturing and Mechanical Systems Integration MS May 14, 12:30‑2 p.m.
Ambar Gupta Packaging Science MS May 14, 12:30‑2 p.m.
Shashankkumar Ashokkumar Gupta Manufacturing and Mechanical Systems Integration MS May 14, 12:30‑2 p.m.
Benjamin Scott Gutchess Environmental Sustainability Health and Safety BS May 14, 12:30‑2 p.m.
John William Habjan Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Colby Thomas Hall Civil Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 ** Cassandra Halvatzis Packaging Science BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Sarah Ritter Hamilton Environmental, Health and Safety Management MS May 14, 12:30‑2 p.m.
James William Hartigan Computer Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 *** Kallie Hauser Packaging Science BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 *** Peter Max Henry Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 * Caleb S. Hilton Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 *** Kathryn Hlynsky Electrical/Mechanical Engineering Technology BS (BS/MS group) May 14, 12:30‑2 p.m.
Kathryn Hlynsky Manufacturing and Mechanical Systems Integration MS (BS/MS group) May 14, 12:30‑2 p.m.
 *** Matthew D. Hofmeister Packaging Science BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 *** Dylan Bernard Hollender Media Arts and Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Drew David Hutchison Civil Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Esther Ilatova Construction Management MS May 14, 12:30‑2 p.m.
Sora Imamura Environmental, Health and Safety Management MS May 14, 12:30‑2 p.m.
Sebastian Elias Iturregui-Shelton Manufacturing and Mechanical Systems Integration MS (BS/MS group) May 14, 12:30‑2 p.m.
 * Sebastian Elias Iturregui-Shelton Electrical/Mechanical Engineering Technology BS (BS/MS group) May 14, 12:30‑2 p.m.
Sathish Jekili Manoharan Manufacturing and Mechanical Systems Integration MS May 14, 12:30‑2 p.m.
Fernella Gemma Joseph Environmental, Health and Safety Management MS May 14, 12:30‑2 p.m.
Vivek Nitinkumar Joshi Manufacturing and Mechanical Systems Integration MS May 14, 12:30‑2 p.m.
 *** Jennifer Anna Kallman Packaging Science BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 * Kent Washington Kellar Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 * Neil Arthur Kelly Environmental Sustainability Health and Safety BS (BS/MS group) May 14, 12:30‑2 p.m.
Neil Arthur Kelly Environmental, Health and Safety Management MS (BS/MS group) May 14, 12:30‑2 p.m.
Ryan Patrick Kelly Civil Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 ** Sean Oswald Kenyon Civil Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Akshay Kisan Kharkar Telecommunications Engineering Technology MS May 14, 12:30‑2 p.m.
Scott Kim Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Kunal Mohan Konduru Telecommunications Engineering Technology MS May 14, 12:30‑2 p.m.
 ** Melissa Alice Kraeger Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Mikenzie E. Kusenberger Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 * Oluwasunkanmi Kuye Computer Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 *** Darek Leland LaBare Civil Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Alex Lairson Civil Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
David Gregory Lapierre II Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 * John James Latini Jr Electrical/Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Jeremy Davis Lau Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Amanda Michelle Legere Environmental, Health and Safety Management MS May 14, 12:30‑2 p.m.
 * Joseph Guthrie Lenz Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Ethan Cole Lestico Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Connor Michael Levine Electrical/Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Shawn David Lewis Packaging Science BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Ying Li Civil Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Bryan Antonio Lin Electrical/Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Stephen Lindo Computer Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Richard O'keefe Llanos Civil Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Alexander Xavier Lopez Electrical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
David Lopez Lopez Print Media MS May 14, 12:30‑2 p.m.
 * Valerie Ann Luttman Packaging Science BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 *** Goldy Malhotra Computer Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 ** Jacob Kenneth Mance Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Kishoth Joshua Manoranjithan Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Anto Soosai Afildan Maria Edward Edison Packaging Science MS May 14, 12:30‑2 p.m.
Stephanie Nicole Marini Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Chad Michael Martin Packaging Science BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Jonathan Daniel Martin Packaging Science BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Emmanuel Martinez Computer Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 ** Eliza Eugenie McCarthy Packaging Science BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Ledyard McFadden Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Kyle McGraw Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Alexis Vernea McNeill Computer Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 * Kyle Mellendorf Manufacturing Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
John Parker Melnyk Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 * Marcus Anthony Messuri Packaging Science BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Benjamin R. Metzger Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 * Sean Meyer Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Sarah Michaels Environmental, Health and Safety Management MS May 14, 12:30‑2 p.m.
 *** Amanda Michels Computer Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 * Rachel Fern Mickel Electrical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Joshua Lee Middleton Civil Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Benjamin Wesley Miller Electrical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Michael Mingione Computer Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 *** Emily Lynn Minnich Packaging Science BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 * Timothy Miscia Civil Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 ** Briana Mitchell Civil Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Garrett David Mitchell Electrical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Gabriel Mojica Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 *** Rachel Moller Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Natalia Grace Montilla Electrical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 ** Brandon R. Moore Civil Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Jared H. Morin Civil Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Ethan Mui Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 ** Austin Riley Myers Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 ** Makenna Rose Myron Packaging Science BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Abishek Nagarajan Telecommunications Engineering Technology MS May 14, 12:30‑2 p.m.
Pranav Anilkumar Nair Packaging Science MS May 14, 12:30‑2 p.m.
Brett Newton Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Jason Ng Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Tam Nguyen Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Taylor Nobles Packaging Science BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Anthony James Novakovic Electrical/Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 * Brendan O'Donoghue Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 *** Timothy J. Olmstead Jr Civil Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Nikita Dimitri Pal Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Mohan Bahadur Pandey Electrical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Shivangi Pandey Telecommunications Engineering Technology MS May 14, 12:30‑2 p.m.
Parth Parnerkar Telecommunications Engineering Technology MS May 14, 12:30‑2 p.m.
Jordan Parris Civil Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Joseph Steven Passabile Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Poorva Sandeep Patil Telecommunications Engineering Technology MS May 14, 12:30‑2 p.m.
Uddhav Raghunath Patil Packaging Science MS May 14, 12:30‑2 p.m.
Christian David Penso Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Derek Perdicho Packaging Science BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Charles J. Perechinsky Civil Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 * Colin Perkins Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 ** Nicholas Charles Pickering Packaging Science BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Lamothe Pierre Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Joshua Alan Pinals Environmental Sustainability Health and Safety BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 *** Sophia Rose Pizzola Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Emily Catherine Pluskwa Civil Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 *** Amanda Kristine Ponza Packaging Science BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Rohan Vithal Pujari Manufacturing and Mechanical Systems Integration MS May 14, 12:30‑2 p.m.
Aashrai Anilkumar Puthran Telecommunications Engineering Technology MS May 14, 12:30‑2 p.m.
 ** Fahim Rahman Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 * Roberto Miguel Ramos-Brito Electrical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 * Irtaza Abbas Razvi Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Donovan Christopher Reed Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Paige Ti'Neh Rice Construction Management MS May 14, 12:30‑2 p.m.
Cerid Ricks Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Cory Robert Rivera Civil Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 ** Jenna Elizabeth Robinson Packaging Science BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Matthew Alexander Roca Environmental Sustainability Health and Safety BS (BS/MS group) May 14, 12:30‑2 p.m.
Matthew Alexander Roca Environmental, Health and Safety Management MS (BS/MS group) May 14, 12:30‑2 p.m.
Donovan Roman Environmental Sustainability Health and Safety BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Javier Enrique Romero Packaging Science BS May 14, 12:30‑2 p.m.
James Wendell Ruprecht Civil Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Drew Russo Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 ** Joseph Edward Rutan Packaging Science BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Jeffrey Thomas Ryno Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Keerthana Sabarinathan Manufacturing and Mechanical Systems Integration MS May 14, 12:30‑2 p.m.
 ** Thomas John Saile Environmental Sustainability Health and Safety BS (BS/MS group) May 14, 12:30‑2 p.m.
Thomas John Saile Environmental, Health and Safety Management MS (BS/MS group) May 14, 12:30‑2 p.m.
Aditya Vikram Saksena Computer Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 * Dale Paul Saladyga Applied Technical Leadership BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Clifford Sawyer Sampson Electrical/Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Nicole D. Saunders Media Arts and Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 * Zachary Scott Scharf Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Devin J. Schneider Print Media MS May 14, 12:30‑2 p.m.
 *** Joseph Schuler Civil Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Ryan Edward Schureman Computer Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Morgan Kacey Seller Civil Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Richie Shah Civil Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Manik Sharma Manufacturing and Mechanical Systems Integration MS May 14, 12:30‑2 p.m.
 * Alicia Shenal Packaging Science BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Pooja Raosaheb Shinde Telecommunications Engineering Technology MS May 14, 12:30‑2 p.m.
Shruti Uttam Shinde Packaging Science MS May 14, 12:30‑2 p.m.
Aadil Hitesh Shukla Environmental, Health and Safety Management MS May 14, 12:30‑2 p.m.
 * Quinten Patrick Simet Computer Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Davierraven Simmons Electrical/Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Rebecca Nicole Simonson Packaging Science BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Cooper Simpson Environmental, Health and Safety Management MS (BS/MS group) May 14, 12:30‑2 p.m.
 ** Cooper Simpson Environmental Sustainability Health and Safety BS (BS/MS group) May 14, 12:30‑2 p.m.
Karanpreet Singh Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Kashish RajendraPal Singh Packaging Science MS May 14, 12:30‑2 p.m.
 * Yuvraj Nick Singh Computer Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Shweta Sitaraman Telecommunications Engineering Technology MS May 14, 12:30‑2 p.m.
 ** Megan Elizabeth Sitts Civil Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Cameron James Slenker Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Isabella Smith Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Jonathan Roy Smith Environmental, Health and Safety Management MS May 14, 12:30‑2 p.m.
Danika Alanes Soberano Electrical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Ilya Sobolev Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
William James Sokol Civil Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 *** Steven Anthony Songer Civil Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Harshit Jayeshbhai Soni Manufacturing and Mechanical Systems Integration MS May 14, 12:30‑2 p.m.
Max Frasier Spaan Construction Management MS May 14, 12:30‑2 p.m.
Lea Grace Sposito Packaging Science BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Dekshitha Sridhar Packaging Science MS May 14, 12:30‑2 p.m.
Paul J. Stanitz Environmental, Health and Safety Management MS May 14, 12:30‑2 p.m.
 ** Drew Michael Stanton Electrical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Ryan Steed Packaging Science BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 ** Alexander Jacob Steurrys Mechanical Engineering Technology BS (BS/MS group) May 14, 12:30‑2 p.m.
Alexander Jacob Steurrys Manufacturing and Mechanical Systems Integration MS (BS/MS group) May 14, 12:30‑2 p.m.
Charles Stevens Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 * Isabel Ruth Stoeckley Packaging Science BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 ** Carmela Mae Stone Manufacturing Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Gregory Jacob Strecker Environmental, Health and Safety Management MS May 14, 12:30‑2 p.m.
Judith Suzuki Environmental, Health and Safety Management MS May 14, 12:30‑2 p.m.
 *** Jessica Emiko Szutu Packaging Science BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Dawson Mackenzie Tait Environmental Sustainability Health and Safety BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Epiphany Angel Star Taylor Computer Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 * Tanner Duane Taylor Civil Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Aliana Tejeda Computer Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Cristian Andres Tenezaca Civil Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Ajinkya Sakharam Thite Telecommunications Engineering Technology MS May 14, 12:30‑2 p.m.
Kelly Ann Thompson Environmental Sustainability Health and Safety BS (BS/MS group) May 14, 12:30‑2 p.m.
Kelly Ann Thompson Environmental, Health and Safety Management MS (BS/MS group) May 14, 12:30‑2 p.m.
Isaiah Michael Tilley Electrical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 *** Josef Henry Trabold Civil Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Owen Matthew Trzaska Packaging Science BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Vudaya Sankar Tummala Manufacturing and Mechanical Systems Integration MS May 14, 12:30‑2 p.m.
Nicholas D. Uebele Packaging Science BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 ** Nasheett Usman Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Michael Richard Valente Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Dhvani Shashankbhai Vasa Manufacturing and Mechanical Systems Integration MS May 14, 12:30‑2 p.m.
Carlos Manuel Vazquez Computer Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Yash Mrunal Vengurlekar Packaging Science BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 * Augustine Trees Verciglio Electrical/Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Brennan Verges Civil Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Elizabeth Videtta Electrical/Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Christopher Robert Vollaro Environmental, Health and Safety Management MS May 14, 12:30‑2 p.m.
Mookpolo Wait Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Christopher Nicholas Walter Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 * Andrew Joaquin Walters Civil Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Qianqian Wang Civil Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Navada Christopher Waterman Civil Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Kyle Duke Watson Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Benjamin David Whipker Manufacturing and Mechanical Systems Integration MS (BS/MS group) May 14, 12:30‑2 p.m.
Benjamin David Whipker Electrical/Mechanical Engineering Technology BS (BS/MS group) May 14, 12:30‑2 p.m.
 *** Eric Michael Wilde Civil Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 *** Zoë Michelle Willson Packaging Science BS May 14, 12:30‑2 p.m.
David Alexander Wilson Electrical/Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Jacob Robert Wine Environmental Sustainability Health and Safety BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 *** Nathan R. Winter Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 * Jarrett Ralph Wojtowycz Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Sean Wong Computer Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Justin Daniel Woods Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 ** Kaitlyn Rice Wynne Packaging Science BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 * Aibek Yegemberdin Civil Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Daniel Stephen Yochim Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Syed Zamin Civil Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
 *** Lucy Zhang Media Arts and Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Kenny Zhao Computer Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.
Kevin Zheng Mechanical Engineering Technology BS May 14, 12:30‑2 p.m.